UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 20-Pack (UF-SM-10G-S-20)

Ubiquiti

UBIQUITI UF-SM-10G-S SFP Module Single-Mode, BiDi, 10Gbps, 10KM, RX/TX Wavelength 1270/1330nm, 20-pack (10 pairs)

1,543.00

Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: 5002177 Κατηγορίες: , , Ετικέτα:

Περιγραφή

Χαρακτηριστικά:

Το UF-SM-10G-S είναι ένα σύνολο μονάδων 10G SFP + WDM με 1 σύνδεσμο LC.
Το μήκος κύματος είναι 1270 / 1330nm, αυτές οι μονάδες είναι κατάλληλες για απόσταση έως 10 χιλιόμετρα.
Οι λειτουργικές μονάδες είναι συμβατές με όλες τις συσκευές UBNT που περιέχουν θύρες SFP +.
Το πακέτο περιέχει 1 x Μπλε + 1 x Κόκκινο για ένα πλήρες / λειτουργικό ζεύγος.

Εγκαταστάσεις εξωτερικών ινών
Για διαδρομές μεγάλων αποστάσεων 300+ μέτρων, χρησιμοποιήστε μονάδες μονής λειτουργίας U Fiber 1G ή 10G και μοντέλα BiDi για μέγιστη επαναχρησιμοποίηση της υπάρχουσας υποδομής. Για μικρότερες διαδρομές, χρησιμοποιήστε μονάδες πολλαπλών λειτουργιών U Fiber 1G ή 10G για μειωμένο κόστος.

Υποστηριζόμενα πολυμέσα:
Τύπος σύνδεσης ινών μονής λειτουργίας : (1) LC
BiDi: Ναι
TX Μήκος κύματος: Μπλε: 1270 nm, Κόκκινο: 1330 nm
RX Μήκος κύματος: Μπλε: 1330 nm, Κόκκινο: 1270 nm
Ρυθμός δεδομένων: 10 Gbps SFP +
Απόσταση καλωδίου: 10 Km

20-Pack: 10 ζευγάρια

Μοιραστείτε το στα social media

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 2 kg
Διαστάσεις 20.3 × 16 × 4 cm
brands

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 20-Pack (UF-SM-10G-S-20)”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

datasheet_u_fiber_modules_fibercable_ds (1)