Tp-Link SFP MODULE LC 10GIGA MULTIMODE 300m (OM3) TL-SM5110-SR

TP-LINK

TP-LINK TL-SM5110-SR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+

37.00

Διαθεσιμότητα: Παράδοση 1 έως 3 Ημέρες

Κωδικός προϊόντος: TL-SM5110-SR Κατηγορία: Ετικέτες: ,

Περιγραφή

  • SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών
  • Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s
  • Δίαυλος PCI: SFP+
  • Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF): Ναι
  • Υποδοχή οπτικής ίνας: LC (UPC)
  • Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται: 50/125,62.5/125 µm
  • Μέγιστη απόσταση μεταφοράς: 300 m
  • Μήκος κύματος: 850 nm
  • Παρακολούθηση Ψηφιακών Διαγνωστικών (DDM): Ναι
  • Χρώμα προϊόντος: Άργυρος
  • Hot-swap: Ναι
  • Πιστοποιήσεις ISV: FCC, CE
  • Τάση εισόδου: 3.3 V
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 – 70 °C
  • Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 – 80 °C
  • Εύρος υγρασίας λειτουργίας: 10 – 90%
  • Υγρασία μη λειτουργίας: 5 – 90%
Μοιραστείτε το στα social media

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 1 kg
brands

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “Tp-Link SFP MODULE LC 10GIGA MULTIMODE 300m (OM3) TL-SM5110-SR”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.