EXTRALINK PATCHCORD SC / APC-LC / APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 1M (EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1)

Extralink

6.50

Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1 Κατηγορίες: , Ετικέτες: ,

Περιγραφή

Χαρακτηριστικά:

Το Patchcord Multi-mode OM2 με μήκος 1 μέτρο , διάμετρο καλωδίου 3 mm , τερματίζεται με υποδοχές SC / APC-LC / APC χρησιμοποιείται για τη σύνδεση οπτικού εξοπλισμού δικτύου , όπως διακόπτες ή μετατροπείς. Τα Patchcords χρησιμοποιούνται επίσης ευρέως σε δίκτυα FTTH για τη σύνδεση συσκευών τύπου OLT και ONU / ONT .

Χαρακτηριστικά Patchcord

  • Χαμηλή εξασθένηση
  • Λειτουργία σε μεγάλο εύρος θερμοκρασιών
  • Επαναληψιμότητα των μετρήσεων
  • Επαναληψιμότητα παραμέτρων
  • Δίκτυα FTTH
  • LAN, WAN
  • Συστήματα WDM

Προσδιορισμός:

Κατηγορία καλωδίου Πολλαπλή λειτουργία OM2
Πρότυπο ινών ΟΜ2
Μήκος 1μ
Τύποι συνδέσμων SC / APC-LC / APC
Διάμετρος καλωδίου 3,0 χιλιοστά
Τύπος καλωδίου οπτικών ινών Διπλός
Μοιραστείτε το στα social media

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 0.04 kg
brands

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “EXTRALINK PATCHCORD SC / APC-LC / APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 1M (EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1)”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *