EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2)

Extralink

15.00

Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2 Κατηγορίες: , Ετικέτες: ,

Περιγραφή

Χαρακτηριστικά:

Το Patchcord M3 multimode OM3 με μήκος 2 μέτρα , διάμετρος καλωδίου 3 mm , τερματισμένο με υποδοχές SC / UPC-SC / APC χρησιμοποιείται για τη σύνδεση οπτικού εξοπλισμού δικτύου , όπως διακόπτες ή μετατροπείς. Τα Patchcords χρησιμοποιούνται επίσης ευρέως σε δίκτυα FTTH για τη σύνδεση συσκευών τύπου OLT και ONU / ONT .

Χαρακτηριστικά Patchcord

  • Χαμηλή εξασθένηση
  • Λειτουργία σε μεγάλο εύρος θερμοκρασιών
  • Επαναληψιμότητα των μετρήσεων
  • Επαναληψιμότητα παραμέτρων

Σκοπός

  • Δίκτυα FTTH
  • LAN, WAN
  • Συστήματα WDM

Προσδιορισμός:

Κατηγορία καλωδίου Πολλαπλή λειτουργία OM3
Πρότυπο ινών ΟΜ3
Μήκος
Τύποι συνδέσμων SC / UPC-LC / UPC
Διάμετρος καλωδίου 3,0 χιλιοστά
Τύπος καλωδίου οπτικών ινών Διπλός
Μοιραστείτε το στα social media

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 0.04 kg
brands

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2)”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.