EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 5M (EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5)

Extralink

12.00

Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα

Κωδικός προϊόντος: EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5 Κατηγορίες: , Ετικέτες: ,

Περιγραφή

Χαρακτηριστικά:

Το Patchcord Multi-mode OM2 με μήκος 5 μέτρα , μια διάμετρος καλωδίου 3 mm , τερματίζεται με συνδέσμους LC / APC-LC / APC χρησιμοποιείται για τη σύνδεση οπτικού εξοπλισμού δικτύου , όπως διακόπτες ή μετατροπείς. Τα Patchcords χρησιμοποιούνται επίσης ευρέως σε δίκτυα FTTH για τη σύνδεση συσκευών τύπου OLT και ONU / ONT .

Χαρακτηριστικά Patchcord

  • Χαμηλή εξασθένηση
  • Λειτουργία σε μεγάλο εύρος θερμοκρασιών
  • Επαναληψιμότητα των μετρήσεων
  • Επαναληψιμότητα παραμέτρων
  • Δίκτυα FTTH
  • LAN, WAN
  • Συστήματα WDM

Προσδιορισμός:

Κατηγορία καλωδίου Πολλαπλή λειτουργία OM2
Πρότυπο ινών ΟΜ2
Μήκος
Τύποι συνδέσμων LC / APC-LC / APC
Διάμετρος καλωδίου 3,0 χιλιοστά
Τύπος καλωδίου οπτικών ινών Διπλός

Μοιραστείτε το στα social media

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

brands

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Δώστε πρώτος μία αξιολόγηση “EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 5M (EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5)”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *